top of page
 • Jakie są wasze wymagania?
  Musisz mieć co najmniej 18 lat i motywację do zarabiania z OnlyFans. Zdecydowanie powinnaś być zaangażowana, oddana i pracować wedle obranej wspólnej strategii.
 • Jak często muszę wrzucać posty?
  Zanim zaczniemy, określamy krótko i długoterminowe cele finansowe. Na tej podstawie pomagamy Ci opracować kalendarz treści. To da Ci pojęcie o tym, jak często powinieneś publikować posty.
 • Na ile więcej mogę liczyć, jeśli chodzi o zarobki?
  To zależy całkowicie od Twojego aktualnego stanu konta oraz ilości i jakości tworzonych przez Ciebie treści. Widzieliśmy, jak nasi klienci ponad trzykrotnie zwiększyli swoje dochody od czasu współpracy z nami.
 • Jak często będę miał kontakt z moim opiekunem?
  Możemy być osiągalni 24/7 przez e-mail, WhatsApp lub Instagram DMs. Wyłącznie od Ciebie zależy, czy chcesz mieć codzienną wymianę, czy cotygodniową/miesięczną kontrolę.
 • Zostałam odrzucona, dlaczego?
  Proszę pamiętać, że starannie analizujemy każdą aplikację przed odrzuceniem danej osoby lub przejściem do następnego etapu. Jesteśmy bardzo pewni naszej zdolności do maksymalizacji sukcesu finansowego każdego partnera, którego wprowadzamy na pokład. Każda integracja wymaga znacznej ilości zasobów i poświęcenia z naszej strony.
 • Czy istnieje jakieś ryzyko finansowe związane z rozpoczęciem współpracy z nami?
  Nie, nie ma żadnego ryzyka finansowego. Po przejściu fazy aplikacyjnej, sporządzamy umowę na nasz koszt. Inwestujemy czas i pieniądze, aby wspólnie osiągnąć jak najlepsze wyniki. Zarabiamy tylko wtedy, gdy Twoje konto zarabia. Nie ma żadnych ukrytych kosztów.
 • Kto jest właścicielem treści, które produkuję?
  Wszelkie prawa do treści są zastrzeżone dla Ciebie. Korzystamy z treści tylko w Twoim imieniu, bez prawa własności.
 • Jaki jest koszt usług zarządzania OnlyFans?
  Nie ma żadnych kosztów wstępnych. Otrzymujemy jedynie stawkę prowizyjną od Twoich miesięcznych dochodów. Nie masz żadnych innych kosztów poza tworzeniem treści.
bottom of page